Passenger Information System for Tram

Oferta firmy Elhurt to nie tylko hardware. Możemy zaoferować Państwu gotowe systemy do zarządzania informacją pasażerską w pojazdach komunikacji masowej.

Komunikacja miejska

System wykorzystuje jednostki centralne produkowane przez iBase. Pozostałe urządzenia wchodzące w skład systemu wybierane są lub dostarczane przez klienta.

iBase

Klient dostarcza również zawartość multimedialną, która ma być wyświetlana podczas jazdy w pojazdach. System komunikuje się poprzez technologię 4G/3G, Ethernet i GPS. Umożliwia również zdalne ładowanie treści multimedialnych bezpośrednio z centrum zarządzania ruchem lub z sterowanie z pulpitu maszynisty.

W skład systemu wchodzi:

  • komputer typu Panel PC z dotykowym wyświetlaczem 10.4 lub 12.1” (z certyfikacją kolejową) oparty o procesor Atom E3845 Quad Core
  • serwer treści multimedialnych SE-92 z procesorem 5-tej generacji Intel i7/i5, bez wentylatorowy, z obsługą komunikacji 3G/LTE, Wi-Fi, bluetooth,  z tunerem TV.

SE-92 posiada szeroki zakres temp. pracy wynoszący od -40oC do +75oC.

2

Jedną z ostatnich instalacji tego systemu można obejrzeć podczas podróży japońskimi kolejami podmiejskimi sieci Odakyu Line – do czego gorąco zachęcamy 🙂