Aaeon BOXER-6638U – ekonomiczne rozwiązanie klasy przemysłowej

AAEON – główny producent rozwiązań z branży komputerów przemysłowych wprowadził na rynek nowy, ekonomiczny komputer wbudowany o oznaczeniu modelu – BOXER-6638U.

aeon boxer 6638

Za wydajność urządzenia odpowiada procesor Intel® Core™ i3-5010U, w którym litera U oznacza model o zmniejszonemu zapotrzebowaniu na energię, zapewniając identyczną moc obliczeniową jak standardowy procesor Core™ i3-5010. Dzięki nowoczesnej platformie Core™ i3, możliwa jest obsługa wielu urządzeń wejścia-wyjścia, z najbardziej znaczącym w takich rozwiązaniach portem komunikacyjnym COM (4 wyjścia) na czele. Zapewnia to możliwość błyskawicznego zastosowania przez użytkownika w branży automatyki przemysłowej.

W porównaniu do jego poprzednika, tj. AEC-6638, nowy model BOXER-6638U jest 30% mniejszy i działa w rozszerzonym zakresie temperatur -20 ~ 60°C i napięć, tj. 9 ~ 24V, przy czym nowa platforma Intela zapewnia większą wydajność.

Nowa, kompaktowa obudowa, zapewniająca właściwe odprowadzanie ciepła może być zdjęta bez wysiłku po odkręceniu zaledwie kilku śrub na spodzie urządzenia, dzięki czemu użytkownik posiada swobodny dostęp do wnętrza.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta: www.aaeon.com lub w dziale handlowym firmy Elhurt (oficjalnego dystrybutora firmy AAEON).