iBase – MEC – inteligentne platformy do automatycznego sterowania systemów kolejowych

Transport odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju gospodarczym i globalizacji, ponieważ lepszy transport pozwala na lepszą wymianę handlową i większe rozprzestrzenianie się ludności. Wzrost gospodarczy zawsze był uzależniony od zwiększania zdolności i racjonalności transportu. Jest również konieczny aby umożliwić rozwój produkcji oraz zużycia wyrobów występować w różnych miejscach, regionach. Transport odbywa się za pomocą różnych sposobów, takich jak powietrzny, kolejowy, drogowy, wodny, oraz za po pośrednictwem kabli i rurociągów.

W zintegrowanym systemie ruchu, transport kolejowy odgrywa wiodącą rolę dzięki wielu zaletom w stosunku do innych środków transportu. Systemy komputerów Embedded oferowanych przez producenta Evoc to inteligentne platformy przeznaczone do automatycznego sterowania systemów kolejowych montowanych w pojazdach, stacjach automatycznego systemu sterowania oraz zintegrowanych systemach obsługi.

Główne cechy produktów z serii Embedded to niewielkie rozmiary, wysoka niezawodność, uniwersalność, solidna konstrukcja i możliwość rozbudowy, a wszystko to aby spełnić wymagania i wysoką funkcjonalność systemów transportowych. Bezwentylatorowe boxy można łatwo zainstalować wewnątrz maszyn oraz szaf sterowniczych. Zapewniające wysoką wydajność komputery typu embedded mają również zastosowanie w każdej innej branży, zwłaszcza w systemach automatyki i przemysłu. Mogą być wykorzystywane do pomiarów, kontroli procesów i przetwarzania danych.

MEC-5007 komputer typu BOX z obsługą procesorów Intel® Core™ i7-620M/i5-520M
Wyposażony w chipset Intel® QM57 Express, 2 sloty pamięci DDR3 z obsługą aż do 8GB, 1 złącze Mini PCI-E oraz 1 x PCI-Ex4. Możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń poprzez 4 interfejsy USB 2.0 oraz 4 x RS-232. Komputer posiada również 2 karty sieciowe, 4 gniazda SATA oraz obsługuje technologię Dual Display. Wytrzymałość na wstrząsy to aż do 15g.

MEC5007

Transport 2 transport

Pełną ofertę komputerów znajdą Państwo: TUTAJ

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 0585580800 lub na adres email: andrzej.moczulski@elhurt.com.pl

iBase Technology Inc., wiodący producent komputerów przemysłowych i systemów wbudowanych wprowadza na rynek nowe kompaktowe urządzenia sieciowe z rodziny FWA5104 posiadające 4 porty Gbit Ethernet,  bazujące na wbudowanych rozwiązaniach SoC (System on Chip) AMD serii G. Najnowsze urządzenia są przeznaczone przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw, gdzie liczą się zalety takie jak: niski koszt oraz bezpieczeństwo sieci.