Płyty komputerowe

iBase wprowdza nowy komputer Mini-ITX z obsługą trzech niezależnych wyświetlaczy

IBase Technology Inc., wiodący producent komputerów przemysłowych i systemów wbudowanych wprowadza na rynek nową płytę MI808 z obsługą trzech niezależnych wyświetlaczy. Produkt jest idealnym rozwiązaniem do aplikacji typu POS, infokiosków, w transporcie czy automatyce przemysłowej.

Płyta może być wyposażona w procesory Intel® Pentium® N3700 (1,6 GHz [do 2,4 GHz]) lub Celeron N3000 (1,04 GHz [do 2,08 GHz]) oraz w dwa gniazda SO-DIMM  pamięci DDR3L, pozwalające obsłużyć do 8 GB pamięci RAM.
Mimo użycia energooszczędnych procesorów, MI808 obsługuje 64 bitowe systemy operacyjne i grafikę 3D (wbudowany kontroler grafiki Intel Gen 8).

MI808 jest obecnie dostępna w czterech wersjach, które różnią się typem procesora i wartością napięcia zasilania DC (12V lub 18V ~ 24V).

Inne ważne cechy wyróżniające płytę, to cyfrowe I/O, energooszczędna technologia iSMART, TPM (2.0) i gniazdo karty SIM.

CECHY MI808:

 • Intel ® Pentium® QC 1,6 GHz (do 2,4 GHz) lub Celeron® DC 1.04 GHz (do 2.08 GHz) SoC
 • 2x gniazda DDR3L So-DIMM, max. 8GB RAM
 • Obsługuje VGA, DVI-D i 24-bitowy dwukanałowy LVDS
 • 2x Gigabit LAN  Intel I211-AT PCIe
 • Watchdog, cyfrowe I / O, iSMART 3.1, TPM (2.0)
 • 4x USB 3.0, 2x USB 2.0, 4 x COM, 2x SATA III
 • 1x PCI-E (1x), 1x mini PCI-E 1x mSATA, 1x CFast (opcja)
 • Wymiary 170 x 170 mm
iBase - Mini-ITX
iBase – Mini-ITX
iBase
iBase
iBase - Mini-ITX
iBase – Mini-ITX

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta: www.ibase.com.tw lub w dziale handlowym firmy Elhurt (oficjalnego dystrybutora firmy iBase).


AAEON wprowadza nowe procesory Intel 5 generacji do swojej oferty.

Kolejne serie płyt AAEON wyposażone są w najnowszą serię procesorów firmy Intel. Producent odmładza serię EPIC oraz Network Appliance odpowiednio o modele: EPIC-BDU7 i FWS-7520.

Nowe procesory firmy Intel zostały stworzone w procesie 14 nm. Oferują niskie zużycie energii i wysoką wydajność. Dodatkowo producent zintegrował funkcje graficzne w chipie co czyni je również jednymi z najbardziej opłacalnych procesorów na rynku.

EPIC-BDU7, wykorzystuje cały potencjał Ultra Low Power (ULP)  z zapotrzebowaniem na moc tylko 15W co umożliwia wykorzystanie pasywnego chłodzenia. Możliwości graficzne są wzbogacone o wsparcie dla najnowszej technologii Ultra HD (rozdzielczość 4k) oraz umożliwiające wyświetlanie danych video jednocześnie na trzech wyświetlaczach.

Jedna z nowych płyt głównych firmy AAEON oferuje procesory Intel 5-tej generacji
Jedna z nowych płyt głównych firmy AAEON oferuje procesory Intel 5-tej generacji

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta pod tym linkiem


AAEON wprowadza nowy moduł serii Nano: NanoCOM-BT

Używane głównie w urządzeniach mobilnych moduły typu COM Express zostały wyposażone w nowe procesory Intel® Atom serii E3800. Niewielkie (wymiary 84 x 55 mm) i energooszczędne komputery zostały bogato wyposażone w peryferia typu:

 • DDR3L RAM do 2 GB
 • pamięć eMMC do 16 GB
 • kontroler Ethernet Intel ®’sI210-IT
 • wsparcie dla OS: Linux i Windows 8.1
 • 8x USB 2.0 (w tym jeden programowalny USB 2.0 / USB 3.0)
 • porty SATA, PCI-E
 • LVDS 18/24 bit jedno kanałowy, DDI (możliwość obsługi jednocześnie dwóch pojedynczych monitorów)
 • zakres temp pracy: -40*C – 85*C
AAEON NanoCOM-BT - widok na moduł
AAEON NanoCOM-BT – widok na moduł

Odporność na wstrząsy i drgania oraz możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur czynią je idealnymi do pracy w urządzeniach mobilnych gdzie wymagana jest potrzeba zastosowania kompaktowego, odpornego na warunki środowiskowe komputera.

Dodatkowo producent firma AAEON wyposaża moduł w zaawansowane usługi zintegrowane w pakiet Hi-Safe pozwalające w łatwy sposób dostosować, zarządzać modułem. Moduł posiada producenckie wsparcie dla systemów Linux i Windows umożliwia pobranie składników oprogramowania dostępnych jako pojedyncze SDK dla użytkowników, którzy potrzebują tylko określonych funkcji w swoich aplikacjach pozwalając w szybki sposób dostosować oprogramowanie pod potrzeby użytkownika i konkretnej aplikacji.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta pod tym linkiem


AAEON prezentuje potencjał nowej płyty PICO-BT01

AAEON wiodący producent rozwiązań informatycznych dla przemysłu prezentuje potencjał nowej płyty PICO-BT01. Jest to płyta mierząca 100mm x 72mm. Płyta serii PICO-ITX jest najmniejszym komputerem jednopłytkowym (SBC) w ofercie firmy. Umieszczenie procesora Intel Atom serii N2930/N2807/E3825 na spodniej stronie płyty umożliwia łatwe odprowadzenie ciepła do obudowy urządzenia. Wyposażona w porty USB 3.0 i USB 2.0, podwójny interfejs miniCard, Display Port, VGA i LVDS 18/24 bit czyni te płytę idealną do aplikacji przenośnych. Płyta wyposażona jest w autorski system interfejsu BIO pozwalający szybko podłączyć dodatkowe karty rozszerzeń z funkcjami 3/4G GSM, GPS, sterownik panelu dotykowego, funkcje TPM, dodatkowym porty typu miniCard, gniazda kart Sim lub GbE LAN, 2x USB2.0 które można zamontować na górze lub boku płyty głównej (producent deklaruje możliwość montażu dodatkowych modułów z każdej strony płyty głównej).

AAEON PICO-BT01 - widok na komputer
AAEON PICO-BT01 – widok na komputer

AAEON zaprojektował składniki systemu PICO-BT01 jako klocki łatwe do montażu przez klientów w zależności od potrzeb aplikacji. Rozwiązanie to zdobyło nagrodę Taiwan Excellence Award 2015 za potencjał umożliwiający dopasowanie do potrzeb klienta, niewielkie rozmiary i zestaw bogatych funkcji, rozszerzeń

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta pod tym linkiem


iBASE wprowadza energooszczędne 3,5” płyty z procesorami Intel 5 generacji

Seria IB909 oferuje szeroki wybór procesorów Intel najnowszej serii U wytwarzanych w technologii 14 nm, z TDP wynoszącym tylko 15W, a mianowicie:

 • Intel® Core ™ i7-5650U (pracujący z częstotliwością 2.2 GHz, TDP 15W),
 • Intel® Core ™ i5-5350U (pracujący z częstotliwością 1.8 GHz),
 • Intel® Core ™ i3-5010U (pracujący z częstotliwością 2,1 GHz)

Płyta IB909 jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań w automatyce przemysłowej, medycznej, aplikacjach typu kiosk, zapewniając doskonałą wydajność i efektywność energetyczną, a także lepszą grafikę 3D niż odpowiedniki poprzedniej generacji (płyta wykorzystuje technologię Hyperthreading 2 wątków logicznych na rdzeń fizyczny, która poprawia wydajność aplikacji wielowątkowych).

Parametry IB909:

 • wbudowane procesory 5-tej generacji Intel® Core™ serii U
 • 2x DDR3L-1600 SO-DIMM, Max 16GB
 • wsparcie dla  DVI-I i  LVDS 24bit dwu kanałowy
 • obsługa technologii Intel® AMT 10.0 dla funkcji zdalnego sterowania
 • 2x Intel ® PCI-E GbE LAN
 • watchdog timer, cyfrowe I/O, mSATA, iSMART
 • 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x COM,2x SATA III
 • 2x Mini PCI-E slot, mSATA
 • szeroki zakres napięć wejściowych 9V~24V DC
 • wymiary: 102×147 mm
IB909
iBOX IB909 – widok płyty głównej

Dostępne są dwa rozwiązania odprowadzenia ciepła: za pomocą płyty rozpraszającej i radiatora

IB909
iBOX IB909 – chłodzenie płyty głównej

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta pod tym linkiem


Przeznaczone do wykorzystania w większych systemach i urządzeniach projektowanych przez nabywcę. mają postać niewielkiej, nie obudowanej płyty komputerowej, stąd też pochodzi ich nazwa- Single Board Computer, czyli komputer jednopłytkowy. Ich architektura logiczna może być w pełni kompatybilna z komputerami osobistymi klasy PC co daje im szeroki wachlarz zastosowań.

Poniżej zestawienie komputerów jednopłytkowych firmy EVOC:

komputery jednoplytkowe 1

Poniżej zestawienie komputerów jednopłytkowych firmy AAEON:

komputery jednoplytkowe 2

komputery jednoplytkowe 3


Evoc wprowadza na rynek nową płytę z procesorami Haswell na pokładzie.

EC9-1819V2NA jest płytą zbudowaną w standardzie ATX w oparciu o chipset Intela H81 z podstawką LGA1150 obsługującą dwu i cztero rdzeniowe procesory INTEL 4-tej generacji. Płyta umożliwia obsługę dwóch monitorów (VGA + DVI), obsługę 10x USB2.0, 2x USB3.0, 10x COM 2x LAN 1Gb. Na płycie jest miejsce na pamięć RAM DDR3 max 16 GB. Zakres temp pracy wynosi: -10*C do + 60*C.

EC9-1819V2NA
EC9-1819V2NA

Z wysoką wydajnością i wieloma portami rozszerzeń płyta jest dedykowana szczególnie do aplikacji typu ATM, KIOSK oraz do zastosowań przemysłowych. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta lub w dziale handlowym firmy Elhurt (oficjalnego dystrybutora firmy Evoc).

Informacje dot. płyty pod tym linkiem


Pełnowymiarowe lub połówkowe płyty komputerowe z dużą liczbą interfejsów aby zapewnić dużą zgodność ze starszymi oraz nowymi urządzeniami. W komplecie z pasywnym platerem oraz odpowiednią obudową tworzą idealne rozwiązanie dla przemysłu telekomunikacyjnego, maszynowego, serwerów poczty oraz ochrony połączeń sieciowych.

płyty komputerowe
płyty komputerowe
płyty komputerowe
płyty komputerowe

Pełną ofertę wraz z cenami i terminami dostawy znajdą Państwu w naszym sklepie internetowym: TUTAJ.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 058 558 08 00 lub na adres email: marketing@elhurt.com.pl