Mechanizmy typu kiosk

Drukarki kioskowe przeznaczone są głównie do montażu w aplikacjach transakcyjnych, ale dzięki łatwej integracji „plug&play” mogą znaleźć zastosowanie w prawie każdej aplikacji. Integrację ułatwia także wybór wersji oraz dodatkowych opcji i akcesoriów (prezenter, wysięgnik na papier, itp.) jak i możliwość dostosowania produktu według potrzeb klienta.

mechanizmy typu kiosk tab 1

mechanizmy typu kiosk tab 2


Mechanizmy drukujące: TRITON 80 oraz KALYPSO 80

Z przyjemnością prezentujemy nowe, bardzo kompaktowe modele mechanizmów przeznaczonych do zadruku na papierze o szerokości 60, 80 oraz 82,5 mm. Pierwszy z nich TRITON przeznaczony jest do zabudowy w niewielkich systemach drukujących natomiast KALYPSO jako gotowe urządzenie drukujące typu kiosk z wbudowanym wysięgnikiem na papier.

Mechanizmy te zostały oparte na niezawodnym i sprawdzonym mechanizmie serii MGTA. W obudowie zintegrowano sterownik z interfejsem RS232 oraz USB 2.0 co sprawiło, że są to aktualnie jedne z najmniejszych mechanizmów obecnych na rynku. Cechują je bardzo cicha praca, wytrzymały nóż tnący o żywotności przekraczającej 1,5 mln cięć oraz wysoka prędkość zadruku do 250 mm/s a wszystko to przy zachowaniu wysokiej jakości wydruku.

Mechanizmy mogą być zasilane napięciem 12 lub 24 V a opcjonalnie model KALYPSO można zamówić w wersji z prezenterem oraz podświetlanym frontem.

Dzięki wysokiej wytrzymałości z powodzeniem może być wykorzystywany w aplikacjach takich jak bankomaty, kioski informacyjne, POS, obsługa stacji benzynowych, usługi transportowe, automaty do sprzedaży biletów oraz wiele innych.

TRITON80 Vue Carte_i97Kalypso 80 w presentor w roll_i98

Pełna oferta wraz z cenami i terminami dostaw: TUTAJ

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 058 558 08 00 lub na adres email: marketing@elhurt.com.pl