E-papier

E-papier to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie w zakresie wyświetlania obrazów i treści tekstowych. Ze względu na to, że pobiera energię jedynie w momencie odświeżania oraz charakteryzuje się ogromnym kontrastem w porównaniu do innych technologii wyświetlania, idealnie sprawdza się do zastosowań obejmujących wyświetlanie statycznych treści, również w urządzeniach bateryjnych – jak etykiety cenowe w sklepach czy tablice informacyjne.

Uproszczony ideowy schemat działania wyświetlaczy jest przedstawiony na poniższym rysunku – zmiana polaryzacji elektrod otaczających wyświetlacz powoduje wypłynięcie na wierzch lub schowanie cząsteczek czarnego pigmentu, co odpowiada za pojawienie się na zamalowanego piksela na powierzchni wyświetlacza.

e-papier

Oferta obejmuje zarówno wyświetlacze graficzne jak i segmentowe, w celu dokładniejszych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Poniżej znajduje się zdjęcie przykładowego rozwiązania tego typu.

e-papier1.jpg

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 058 558 08 00 lub na adres email: marketing@elhurt.com.pl